anasayfa             iletişim     
     
 
 

Faaliyetler ı Duyurular

51.DÖNEM AB TEMEL EĞİTİM KURSUSINAV SONUÇLARI
AHMET KARAMAN 57
AHMET SAİT ALTIN 60
AKIN İSA ÖZTÜRK 50
ALİ FUAT BOZKAYA 65
ALİ SİNAN SERT 50
ASENA MARAŞ 60
ASLIHAN KORKMAZ 66
AYHAN BANU ACUN 74
AYHAN KAHRAMAN 80
AYLİN NASUH 70
AYSUN ÖZTÜRK 74
AYŞE AKÇAR SINAVA GİRMEDİ
BARIŞ HİKMET TOPÇU 62
BAŞAR ÖZTÜRK 58
BESİME ÇOBAN 60
BURHAN GÜLDİBİ 63
BÜŞRA TOPUZ 61
CANER GÖK 65
CANSU KÜRKÇÜ 55
CENNET ALAS ŞEKERBAY 64
CEYLAN HATİPOĞLU 70
ÇAĞATAY AKÇA 61
ÇİĞDEM ÖZONAT 62
ÇİĞDEM TUĞAÇ 70
ÇOŞKUN GÜRBOĞA 52
D.ŞAHİN AYGÜN 50
DOĞAN GÜNGÖR SINAVA GİRMEDİ
DOĞAN GECE 59
DENİZ YILMAZ AŞIK 69
DİLEK TURAN 63
DOĞAN GÜNGÖR DEMET HALİME SEZGEN
   
DR.EDA ÇALIKOĞLU 69
DR.TOLGA GÖRMÜŞ 50
EDA ATİKE MANAV 73
EKMEL ONUR AYDIN 65
EMİRE EMEL DİLAVER 50
ERAY UĞUR KUTSAL  62
ERDAL ALTUN 55
ERKAN CAN 68
EROL MUTLU 69
ESEN  TÜRKYILMAZ 55
ESRA SÖĞÜT FİDAN 70
EYÜP GÜLTEKİN ÇEVİK 67
FAHRETTİN KEREM ÇEVİK 70
FATMA CENNET DOĞAN 55
FATMA ŞAHİN 54
FİGEN SEZGİN 73
FULYA HASGÜL 57
FUNDA YILMAZ 66
GÖKHAN FİLİK 50
GÜLÇİN KARRAMANLI 63
GÜLÇİN KÜLTÜR 68
GÜLSEREN FEDAKAR  GÖNÜL 60
GÜLŞEN ÖNER SINAVA GİRMEDİ
HALİL İBRAHİM YILMAZ 50
HAMİT İNAN 56
HASİP DEMİR 55
HATİCE ASLI OĞUZ 65
HATİCE GÜLŞEN BİRİNCİ SINAVA GİRMEDİ
HİLAL KABACIOĞLU 65
HÜLYA SİLKİN 67
HÜMEYRA DİDEM TURAN 51
HÜRÜ YILMAZ 55
HÜSEYİN CAN TOPCAN 73
IŞIL YAŞAR 60
İBRAHİM TOPUZ 75
İREM SAVAŞ 60
İSMAİL GÜLER 56
KAZIM KARABEKİR BÜYÜKÜNAL 64
KEMAL BERK ORHON 60
KÜBRA ERDOĞAN 68
LALE BEYHAN 73
LALE ŞAŞMAZ 75
M.MUSTAFA GENEL 67
MEHMET AŞKER 58
MEHMET PEKÖZ 52
MEHMETALİ GÜMÜŞ 78
MELEK SEDA KOCABIÇAKCIOĞLU 62
MERT ÖCAL 67
MERVE CANSU ÇATAK 65
METİN ÇETİN 65
MUHSİNE KOCAKURT 55
MURAT ÇİÇEK 55
MURAT ŞAHAN 63
MUSTAFA BERK DUYGU 67
MUSTAFA ÖZSOY 63
MUTLU TARIK ÇAKIR 60
NAİL MURAT UĞUR 66
NAZLI CEYLAN 51
NAZİK LEBA 62
NAZLI YİĞİTBAŞI 73
NERİMAN BOZCA 57
NİLÜFER SİVRİKAYA 53
OĞUZHAN TÜRKOĞLU 63
OKAN ÖZBAŞ 65
ONUR GÜLŞEN 69
ÖZGE GÜNEŞ 71
ÖZGÜR AYDINCAK 52
ÖZGÜR ÇIVGIN SINAVA GİRMEDİ
ÖZLEM DELİBAŞ YILMAZ 67
ÖZLEM GÜRE 58
ÖZLEM HACIOĞLU 64
ÖZLEM KÜPELİ 51
ÖZNUR ÇETİNTAŞ 75
ÖZNUR ZENGİN 63
PINAR ÖZPALA 59
SALİH SERDAR YILDIZ 60
SEBAHAT BURCU IRMAK ÖZYURT 77
SEDA ERDOĞAN 67
SEDAT PELİT 57
SELDA KARAOĞUZ 60
SELGÜN SARIGÖL 69
SERDAR KILIÇ 61
SERHAT UĞUR 65
SEVGİ YETİK 77
SİNAN ÖZYAPAN 62
SİNEM KOÇ 70
SOLMAZ ANAYURDU 53
SONER ULUKÜTÜK 62
SUAT FURKAN IŞIK 60
SUAT ÜSTÜN BAŞ 64
SUNA BAYRAM 50
ŞEBNEM ALPAY 55
ŞEBNEM IŞIK 68
ŞERİFE TELLİEL 50
ŞÜKRAN GİZEM AYGÜN 60
TAMER ERDĞAN SINAVA GİRMEDİ
TARMİNA KİBAR 50
TUĞBA İLDAŞ 58
TUĞÇE ÖZKAN 50
TURAN TEKPINAR 50
UFUK SABANCILAR 53
UMUT ÖNER ÜLGEN SINAVA GİRMEDİ
UMUT VELİECEOĞLU 65
Y. SAMİ  UMUT GÜMGÜM 53
YASİN ŞAHİN 60
YETER NİLGÜN YILMAZ 58
YUSUF TÜFEKÇİ 57
ZEHRA ERTAN 66

 

 
FAALİYETLER

  Farklı Gözlerle Avrupa

  Sinema Günleri
  Ortak Eğitim Programları
  Konferans ve Paneller
  Sergi
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATAUM), Cemal Gürsel Caddesi, 06590 Cebeci, Ankara, TÜRKİYE
Tel:0 (312) 362 07 62 Fax:0 (312) 320 50 61 E-Posta :ataum@education.ankara.edu.tr